Разочарење
Ukupna ocena partnera (verifikovano): - Купио сам ауто који сам одавно желео.
- Возило сам примио веома прљаво, биће потребно да га одвезем на детаљно прање код професионалаца. Не знам зашто се то десило.
- Рад сервиса је, па чак и само за монтажу платичног оквира за таблице, очајан и трагичан, (ја тој особи не би дозболио да никад више приђе било којој алатци) који је узгред постављен без мог одобрења.
- Нисам сигуран да ли смем да сервис посветим таквим особама!
Додатно би напоменуо да сам пре, у току и после сајма, од Вас и Ваших радника тражио, и писмено се обраћао, понуду за Купру, али ми нити један емаил или телефонски позив није узвраћен.
Вашем раднику на сајму, пошто сам га тражио десетак минута, успео сам да издиктирам шта ме у начелу занима, он је записао, узео све моје потребне податке и рекао да ће стићи иницијална понуда сутрадан, понуда није никада стигла.
Након тога сам попуњавао онлајн формуларе, звао телефоном, али никада одговора, ништа. Услуга је испод нуле, негативна.
Уз Голф сам хтео да поручим и одмах преузмем зимске патоснице као и заштиту за гепек, али из неког разлога то није било могуће. Приликом преузимања аута, неко ко је то као требао да провери да ли тога има, није био на свом радном месту, тако да сам то оставио за можда други пут.
Списак опреме и ценовник, иако сам тражио, никада нисам добио, а ви га такође немате на сајту нити тамо може да се било шта поручи.
Можда би купио и још нешто друго, али не знам шта све постоји.
Хтео сам да поручим оригинални ПП апарат, али ми је речено да то није могуће ? А постоји у конфигуратору.
Organizacija: Моје примедбе се односе на испоруку возила:
- Продавац је рекао да је возило опрано, али је било само поквашено водом. Ветробранско стакло сам прао специјалним течностима за ауто стакла, више пута али је и даље веома прљаво са масним наслагама. никада нисам видео тако нешто. Са спољне стране постоје туфне које не могу да се обришу никаквим средствима.
- Оквир за таблице је постављен без мог одобрења, начин на који је постављен указује да је неко то урадио дивље без имало пажње, веома сам разочаран таквим радом. Шрафови за причвршћење оквира су шрафилицом само убушени у браник без икакве пажње, криво, чак постоји једна рупа вишка. Један сараф није ни био затегнут, само је висио, јер је рупа била превелика. Продаваац је само монтирао таблице без да се овоме посвети пажљивије.
Све сам ово приметио касније када сам постављао своје носаче за таблице.
Био сам веома бесан на несмотреност и нестручност као и изостанак сваке контроле. Искрено сам посрамљен оваквом небригом и аљкавошћу.
Претходни ауто који сам купио био је Шкода Карок, ауто ме је чекао месец дана пошто нисам могао да га преузмем, људи су га детаљно опрали пре преузимања а мајстор је оквир за таблице поставио тек када сам дошао на преузимање. Ја сам донео своје оквире које су они уградили са пажњом и педантно. Ткође, у Ђкоди су позвали људе из Зедера и по повлашћеној цени су ми на лицу места уградили зедер заштиту.
Код Вас то нисам могао да добијем, пошто ми је речено да немате сарадњу. Када сам касније уграђивао Зедер заштиту, мајстор ми је напоменуо да уговор постоји, али да ви то не нудите.
Искрено сам очекивао много боље.
Бринем се ако су мајстори на том нивоу, како ће онда радити сервисно одржавање? Да ли постоји нека контрола? Како могу бити сигуран шта је све урађено. Искрено сам изгубио поверење.
Уз Шкоду Карок 2019 године сам добио ТАГ за ауто пут, комплет обавезног прибора са првом помоћи, као и оригиналне зимске патоснице.
Usluga savetovanja: Запослени су пружилли оно што су могли.
Ауто нисам могао да погледам, јер га није било код дилера, све до сајма. Ту сам успео да седнем у ауто и погледам оваш на пар минута.
Показан ми је полован претходни модел код вас, и понуђено само да седнем у њега.
Остали савети су били искрени и квалитетни, али сам ја већ знао шта желим. На жалост неки детаљи нису били могући, а то сам сазнао код продавца. Ваш конфигуратор није пружио квалитетне информације.